زگهواره تا گور دانش بجوی

خرید کتاب روز با بیشترین تخفیف

اثر مرکب انتشارات ملینا
اثر مرکب انتشارات ملینا
جملات انگیزشی کنکور

راهنمای بخش های این مقاله

جملات انگیزشی کنکور

کنکوری های عزیز سلام به سایت لرنیان خوش آمدید ! ما در این مقاله قرار است بهترین جملات انگیزشی کنکور را برای شما بیان کنیم که با استفاده از آن ها بمب انرژی شده و اتفاقات خوبی را رقم بزنید.

جملات انگیزشی کنکوری ها

هدف های بزرگ، همت های بلند می‌خواهد.

برای رسیدن به هر هدف بزرگی، مسلماً باید تلاشی در حد و اندازه های همان هدف داشته باشیم. نمی توان انتظار داشت مثلاً با روزی نیم ساعت تمرین ورزشی مانند تیراندازی، انتظار قهرمانی در المپیک را داشته باشیم! درکنکور نیز همین طور است؛ اگر شما تلاش زیادی برای قبولی در کنکور نکنید و به استراحت و تفریح بیش از حد بپردازید، قطعاً رسیدن به هدفتان رویای غیر قابل دسترسی خواهد بود. پس به همان اندازه هدفتان که قبولی در کنکور است تلاش مناسبی انجام دهید.

 

جملات انگیزشی کنکوری ها
جملات انگیزشی کنکوری ها

 

ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد و آن را باور کند، به آن خواهد رسید. ناپلئون هیل

باورها نقش بسیار پررنگی در زندگی ما دارند و می توانند مسیر زندگی مان را به کلی عوض کنند. به قول یکی از بزرگان دنیا: “شما آن چیزی را که می‌بینید باور نمی‌کنید، بلکه آنچه را که باور دارید می‌بینید.

این یعنی باورهای ما به قدری قدرتمند هستند که می‌توانند حتی دید ما را نسبت به زندگی به کلی تغییر دهند! پس با توجه به این قدرت عجیب و غریب باورها، می‌توان گفت که اگر چیزی را باور کنیم و ایمان داشته باشیم که می خواهیم به آن برسیم، قطعاً به آن خواهیم رسید و اتفاقات بسیار خوبی برای ما رخ خواهد داد. دقیقاً همان طور که ناپلئون هیل در این جمله انگیزشی کنکور به موضوع باورهای اشاره کرده است.

بیشتربخوان بیشتر بدان  روش تندخوانی
جملات انگیزشی کنکوری ها
جملات انگیزشی کنکوری ها

اگر انتظار دارید بدون درس خواندن شغل خوبی به دست آورید، مثل این است که انتظار داشته باشید بدون دویدن در مسابقه‌ ماراتن برنده شوید.

درس و تحصیلات یکی از مهم ترین لازمه ها برای رسیدن به شغلی مناسب است. در این دوره و زمانه اگر تحصیلات بالایی نداشته باشید، به دست آوردن شغلی خوب کمی برایتان سخت خواهد شد. شک نکنید که تلاش‌های امروز شما برای قبولی در کنکور و ادامه دادن تحصیلات، نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت و موفقیت های خوبی را نصیب تان خواهد کرد.

 

جملات انگیزشی کنکوری ها
جملات انگیزشی کنکوری ها

 

یا به اندازه بزرگی آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه بزرگی تلاشت آرزو کن.

این جمله به قدری فوق‌العاده است که می‌توان بارها آن را با خود تکرار کرد و از آن انگیزه گرفت. اگر آرزوهای بزرگی در سر دارید، باید به همان اندازه نیز تلاش کنید. در جملات قبل نیز گفتم که هدف بزرگ، تلاش زیاد نیز می خواهد و اگر نخواهیم برای هدفمان تلاش کنیم، قطعاً به موفقیتی نخواهیم رسید. اگر حاضر به تلاش کردن نیستید، آرزوهای بزرگ هم در سر نداشته باشید و انتظار قبولی در کنکور را از سر خود بیرون کنید.

 

جملات انگیزشی کنکوری ها
جملات انگیزشی کنکوری ها

 

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ درس‌هایتان را برای فردا بگذارید خیلی دیر می‌شود.

برای اهداف بزرگ خودتان که احتمالاً اکنون قبولی در کنکور است طوری برنامه ریزی کنید که گویا وقت زیادی ندارید. این گونه قطعاً تلاش تان را افزایش خواهید داد و تمام تلاشتان را می‌کنید که خیلی سریع به هدف برسید. در واقع باید اینگونه فکر کنید که هر چه بیشتر زمان را هدر بدهید و کارها را به فردا موکول کنید، دیرتر و دیرتر می شود و شانس قبولی شما در رسیدن به هدف تان نیز کاهش خواهد یافت.

بیشتربخوان بیشتر بدان  تعداد داوطلبان کنکور ۹۹

 

جملات انگیزشی کنکوری ها
جملات انگیزشی کنکوری ها

 

کسی که در آفتاب زحمت کشیده، حق دارد در سایه استراحت کند.

انسان ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: اول آنهایی که به استراحت و تفریح می پردازند و در آینده زندگی بسیار سختی خواهند داشت، و دوم افرادی که در ابتدا کارهایی انجام می‌دهند که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا بعدا کارهایی بکنند که دیگران قادر به انجام آنها نیستند. قطعاً اگر جزء دسته دوم باشید و تلاش‌های زیادی برای هدف خود انجام دهید، آینده فوق‌العاده‌ای در انتظارتان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعل نهی غایب x بخوانید...