زگهواره تا گور دانش بجوی

خرید کتاب روز با بیشترین تخفیف

اثر مرکب انتشارات ملینا
اثر مرکب انتشارات ملینا
خرید کتاب روانشناسی

راهنمای بخش های این مقاله

خرید کتاب روانشناسی

طی سال‌های اخیر همواره کتاب‌های روانشناسی به ویژه با رویکرد مثبت‌اندیشی در صدر فروش کتابفروشی‌ها قرار گرفته است. اقبال مردم به این کتاب‌ها موجب شده که امروز حتی در شهرستان‌ها نیز این کتاب‌ها بیشتر در سبد خانواده‌ها جا داشته باشد.در فروشگاه لرنیان بهترین و تحسین‌شده‌ترین کتاب‌ های سراسر این کره‌ی خاکی در انواع سبک های گوناگون گرد هم آمده‌اند تا برای کسانی که تمایل به خرید کتاب های ارزشمند دارند، هیچ دغدغه‌ای وجود نداشته باشد. با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دست‌چین شده‌ی لرنیان، می‌توانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید، ارزش زمانی که برای آن صرف می‌کنید را دارد.در این مقاله از سایت لرنیان به شما کمک خواهیم کرد به راحتی به خرید کتاب روانشناسی مورد نظر خود بپردازید.با ما همراه شوید

چرا کتاب روانشناسی ؟

یکی از دلایل اقبال به این کتاب‌ها اهمیت یافتن موضوعات روانشناسی در جامعه‌ امروزی به ویژه در کلا‌ن‌شهرهاست؛ بدین معنی که افراد در شهرهای بزرگ امروز بیشتر از گذشته نیاز به مشاوره را به دلیل مشکلات خانوادگی و ارتباطی احساس می‌کنند و می‌خواهند که با مراجعه به مشاوره بخشی از مشکلات خود را حل کنند بنابراین امروز اهمیت مشاوره و روانشناسی برای مردم پررنگ‌تر شده است. در همین راستا طبیعی است که علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های روانشناسی هم بیشتر می‌شوند تا پاسخ به سوالات خود را در این کتاب‌ها بیابند.

از سوی دیگر عده‌ای از مردم هستند که از مراجعه به روانشناس به صورت حضوری گریز دارند و می‌ترسند که درد و دل‌های خودشان را با کسی در میان بگذارند بنابراین این عده با وجود اینکه اهمیت موضوعات روانشناسی و مشاوره را می‌دانند اما علاقه‌ای به مراجعه به روانشناس ندارند به همین دلیل سعی می‌کنند با مطالعه کتاب‌های روانشناسی پاسخ سوالات خود را پیدا کنند چراکه جسارت روبه‌رو شدن با مشاوره را ندارند.

خرید کتاب روانشناسی خوب

کتاب قانون جذب اثری از میکل لوسیر
کتاب قانون جذب اثری از میکل لوسیر

کتاب قانون جذب اثری از میکل لوسیر

قانون جذب دانش جذب بیشتر انچه که می‌خواهید و جذب کمتر آن چه که نمی خواهید نویسنده مایکل لوسیر پیام مایکل لوسیر شیوه شما در نگاه به خودتان و دنیا را تغییر خواهد داد مایکل لوسیر این هدیه را به همگان تقدیم کرده است افراد را قادر می‌کند تا با تجزیه مبانی و اصول مجرد و انتزاعی به نتایجی مفید و موثر برساند قانون جذب به راحتی خوانده می شود به راحتی به کار گرفته می شود و مجموعه ای از بهترین هاست این قانون واقعاً کارگر و اثرگذار است.

بیشتربخوان بیشتر بدان  ترک افکار منفی

++*++خرید کتاب قانون جذب**++**

کتاب قدرت فکر اثر جوزف مورفی

کتاب قدرت تفکرثمره سال ها تحقیق دکتر ژوزف مورفیاست .این کتاب سرشار از تکنیک ها ، مثال ها و داستان هایی است که به شما می آموزد، چگونه قدرت روانی خود را توسعه داده و آزاد کنید و رویدادهای آینده را با استفاده از قدرت تفکر، شهود و موارد دیگر تصویر سازی کنید . کتاب قدرت تفکر زندگی شما را تغییر خواهد داد.

این کتاب برای همه ی مسیرهای معنوی کاربردی است .این کتاب همچنین به شما می آموزد که چگونه قدرت های خارق العاده و شهودی خود را فعال تر کنید و با استفاده از قدرت تفکر ذاتی، رویدادهای مشخصی را که برایتان منفعت دارد ،تجسم کنید و در صورت منفی بودن آن ها را تغییر دهید ، پاسخ های رمزگذاری شده در رویاها و چشم اندازها ، نوشتن اتوماتیکی که وقایع آینده را نشان می دهد و غیره را رمزگشایی کنید. دکتر ژوزف مورفی موعظه نمی کند و به دنبال این نیست که کسی را تحریم کند ، او به سادگی پایه و اساس بهبود خود از طریق استفاده علمی از مفاهیم دعا به عنوان ابزاری برای تلنگر زدن به قدرت ناخودآگاه شما را فراهم می کند.

تکنیک هایی که نویسنده در این کتاب توصیه می کند به احتمال زیاد با روشی که شما در کلیسا دعا می کردید متفاوت است ، اما احتمالا ، آنها از هر آنچه تاکنون تجربه کرده اید موثر تر هستند. همچنین بخش هایی از کتاب در مورد استفاده از رویاها است .ژوزف مورفی برخی حقایق بسیار آسان اما عمیق راجع به استفاده از ذهن ناخودآگاه و دعای علمی برای رسیدن به عظمت را توصیف می کند و به شما می آموزد، که چگونه می توانید موفقیت ایجاد کنید و زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید.

**-**خرید کتاب قدرت فکر**-**

خرید کتاب روانشناسی با تخفیف

خرید کتاب روانشناسی با تخفیف
خرید کتاب روانشناسی با تخفیف

کتاب قدرت فکر و آرامش درون اثر شیو کهرا

اين كتاب بايد با دقت و هر دفعه يك بخش خوانده شود. تا زماني كه مطمئن نشديد همه مفاهيم بخش قبلي را متوجه شده ايد به بخش بعدي نرويد . از اين كتاب به عنوان يك كتاب كار استفاده كنيد. در حاشيه كتاب براي خود يادداشت برداريد .از يك ماژيك رنگي براي پررنگ كردن پاراگراف‌هايي كه به نظر مهم مي‌آيند يا به خصوص براي شما مناسب و عملي هستند ،استفاده كنيد . هنگامي كه هر بخش را مي‌خوانيد، در رابطه با مفاهيم و ايده‌هاي آن با همسر، شريك و يا دوست نزديك خود گفت و گو كنيد. نظر دوم و ديگر از جانب كسي كه نقاط قوت و ضعف شما را مي‌داند مي‌تواند مفيد باش.

بیشتربخوان بیشتر بدان  چگونه در شرایط سخت آرامش خود را حفظ کنیم

یکی از مشکلاتی که معمولا انسان امروز با آن مواجه است مسئله ذهن است.

داشتن ذهن باز اگرچه در کلام بحث ساده‌ای به نظر می‌رسد اما در واقعیت این‌طور نیست.

افراد در زندگی خود همواره تحت تاثیر عوامل گوناگونی هستند

و افکار و اندیشه‌های او تحت تاثیر محیط جغرافیایی، عقاید و باورها، رنگ پوست، سیاست، ظاهر و …هستند؛

اما در کنار همه این عوامل در این کتاب نویسنده توضیح می‌دهد که انسان با توانایی‌ها و استعدادهای نامحدودی متولد می‌شود و حق انتخاب و اختیار در نهایت با خود افراد است. این کتاب برای آن‌هایی است که می‌خواهند با صراحت و قاطعیت ذهن خود را برای ایده‌ها و اندیشه‌های جدید باز کنند و به موفقیت و آرامش برسند.

+++خرید کتاب قدرت فکر و آرامش درون+++

کتاب گندکاری بسه اثر جان گری بیشاپ

این کتاب به خواننده کمک می کند از وجود خود بهترین استفاده را ببرد، شوق زندگی را در درونش پرورش دهد، دریابد که چه چیزهای ناپسندی را خوب می داند و از چه چیزهای خوبی روی برگردان است و پی ببرد که ماهیت حقیقی زندگی چیست. اثر حاضر را می توان به عنوان راهنمایی مثبت برای چگونه اندیشیدن برگزید و با کمک آن سوالاتی اساسی و ضروری را مطرح ساخت، سوالاتی که فرد را در پی یافتن پاسخ و شکل دادن تغییراتی مثبت هدایت می کنند

+++خرید کتاب گندکاری بسه اثر جان گری+++

خرید بهترین کتاب روانشناسی

خرید بهترین کتاب روانشناسی
خرید بهترین کتاب روانشناسی

کتاب قورباغه را قورت بده اثری از برایان تریسی

کتاب “قورباغه ات را قورت بده” اثر محبوب و پرفروش نویسنده و سخنران مشهور انگیزشی، “برایان تریسی” است که آثارش همواره جزو محبوب ترین آثار در زمینه روانشناسی و موفقیت در زندگی است. افراد بسیاری در سراسر دنیا هستند که معتقدند از کلام تریسی تاثیرات بسیار مثبتی گرفته اند.

این کتاب، 21 روش مفید برای غلبه بر تنبلی و انجام کار بیشتر در مدت زمان کمی را به شما آموزش می دهد که با به کار بستن آن ها، موفقیت و اعتماد به نفس خود را باز خواهید یافت. یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید: اولین کاری که هر صبح باید انجام دهید این است که یک قورباغه زنده را قورت دهید.

بیشتربخوان بیشتر بدان  چگونه سحرخیز باشیم

شما احساس رضایت و خشنودی خواهید کرد هنگامیکه متوجه شوید که قورت دادن این قورباغه به احتمال زیاد بدترین کاری است که در طول روز انجام می دهید. کاربرد عبارت “قورباغه را قورت بده” به عنوان استعاره ای برای به انجام رساندن چالش برانگیزترین کار در طول روز – کاری که شما به احتمال زیاد انجام دادن آن را به تاخیر می اندازید، اما در عین حال به انجام رساندن ممکن است بیشترین تاثیر مثبت را بر زندگی تان داشته باشد

– نشان دهنده این است که شما چگونه می توانید بر روی مهمترین کارهای خود تمرکز کرده و روز خود را سازماندهی کنید. شما نه تنها خواهید توانست در کمترین زمان بیشترین کار را انجام دهید بلکه همچنین کارهای خود را به درستی انجام خواهید داد. کتاب “قورباغه را قورت بده” با ترجمه زهرا رضائی توسط انتشارات عقیل چاپ و دراختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

برای خرید کتاب کلیک کنید:خرید کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب ذهن بی انتها جسم پردوام اثر دکتر دیپاک چوپرا

ذهن بی‌انتها، جسم پردوام نوشته‌ی دیپاک چوپرا کتابی است با موضوع کوانتوم و پیر نشدن. نویسنده در این کتاب موضوع طول عمر، جسم و جان، نیروی حیاتی و سالمندی را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد. چوپرا در 15 فصل به زبان ساده و قابل هم توضیح می‌دهد که باورهایی که انسان در گذر زندگی درباره‌ی پیری و تباهی در سر می‌پروارند اشتباه است.

برای درک مطالب کتاب کافی است تا فرضیه‌های از پیش ساخته در ذهنتان را کنار بگذارید و همراه چوپرا به سفری هیجان‌انگیز بروید.

سفر به مکانی که در آن قوانین متعارف پیر شدن وجود ندارد. کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام خواننده را با ابعاد جدیدی آشنا می‌کند. ابعادی که جهان تازه‌ای به رویش می‌گشاید. چوپراک در این کتاب تعریفی جدید از تولد، ادامه زندگی و تباهی پیش رویمان قرار می‌دهد.

برای خرید کتاب کلیک کنید+++خرید کتاب ذهن بی انتها جسم پردوام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی کتاب رمان x بخوانید...