زگهواره تا گور دانش بجوی

خرید کتاب روز با بیشترین تخفیف

اثر مرکب انتشارات ملینا
اثر مرکب انتشارات ملینا
دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای pdf

راهنمای بخش های این مقاله

دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای pdf

دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای در فرمت pdf را برای شما در این پست از سایت لرنیان قرار داده ایم چرا که با وجود آزمون های فراوانی که داوطلب برای آماده سازی جهت شرکت در آزمون های سراسری و آزاد شرکت میکنند نیاز به یک پاسخنامه چهار گزینه ای (برگه تست زنی) نیز احساس می شود. در این مطلب فایل پی دی اف انواع پاسخنامه ی خام را به صورت کاملا رایگان برای دانلود قرار داده ایم. استفاده از پاسخنامه های مشابه پاسخنامه سنجش و کنکور، میتواند کمک زیادی به تمرین تست زنی شما کند ، همچنین سعی کنید برای چرک نویس های خود نیزبرنامه و روتین مشخص داشته باشید . چرا که دروس محاسباتی نیز بخش مهمی از کنکور را فرا میگیرد.

 

اینجا کلیک —>دانلود pdf پاسخنامه خام A4 چهار گزینه ای 120 تایی***

 

دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای

پاسخنامه خام چهارگزینه ای برای دانلود را در فرمت های مختلفی چون A5 ، A4  و A6 در تعداد سوالات متفاوتی از جمله 60 ، 120 و 300 را در ادامه برای شما قرار داده ایم.

 

اینجا کلیک —> دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای 300 تایی A4 

 

 

دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای pdf
دانلود پاسخنامه خام چهار گزینه ای pdf

 

دانلود پاسخنامه سفید کنکور

در صورتی که علاوه بر شرکت در آزمون های آزمایشی مانند قلم چی ، گزینه دو ، گاج و سنجش در خانه و یا محل مطالعه خود نیز بر طبق برنامه ای که دارید آزمون هایی برای محک خود در دروس مختلف برگزار می کنید توصیه می شود که از پاسخنامه سفید کنکور استفاده نمایید . زیرا با این کار علاوه بر آنکه محیط همانند کنکور سراسری را برای خود شبیه سازی کرده اید سرعت العمل و دقت خود را در پر کردن گزینه ی مربوط به هر سوال نیز بالا می برد.

بیشتربخوان بیشتر بدان  ریزسنج

 

اینجا کلیک —>دانلود پاسخنامه سفید کنکور 60 تایی A5

دانلود پاسخنامه چهار گزینه ای

خیلی از دانش آموزان و دانشجویان در یک یا دوماه مانده تا کنکور ، تنها اقدام به تست زنی دروس مختلف میکنند ، از همین رو دانلود پاسخنامه چهارگزینه ای یکی از مهمترین نیازهای این افراد برای ارزیابی بهتر و منظم تر است. همواره قرار گرفتن در شرایطی که برای اولین‌بار  آن را تجربه ‌کنیم، در ما ایجاد استرس و اضطراب می‌کند؛ بنابراین اگر تلاش کنیم شرایطی را که می‌خواهیم در آن قرار بگیریم، از قبل به‌طور آزمایشی امتحان کنیم، از استرسمان کاسته می شود.

اینجا کلیک —>دانلود پاسخنامه چهار گزینه ای 120 تایی A5

دانلود برگه تست زنی

پیشنهاد ما در سایت لرنیان این است که یک ماه مانده به هر کنکوری سوال های نزدیک به ۱۰ سال اخیر هر کنکور و هر رشته ای بررسی شود ، چرا که می تواند باعث تسلط و تثبیت مسائل شود ، و برای این که بتوانید دقیقا کنکور را شبیه سازی کنید، از پاسخ برگ های مخصوص آزمون استفاده کنید و بعد از هر آزمون هم دقیقا مثل کنکور برای خود درصد و رتبه محاسبه کنید و نقاط ضعف و وقت خود را شناسایی کرده و این نقاط را در روز های آینده پوشش دهید.

اینجا کلیک —>دانلود برگه تست زنی 60 تایی A6

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعریف مسند x بخوانید...