زگهواره تا گور دانش بجوی

خرید کتاب روز با بیشترین تخفیف

اثر مرکب انتشارات ملینا
اثر مرکب انتشارات ملینا

راهنمای بخش های این مقاله

معرفی کتاب روانشناسی

ما در برهه‌ای از زمان زندگی می‌کنیم که نیاز به کشف برخی حقایق داریم. زندگی ما پیچیده‌تر از نسل‌های پیشین است و هر روز بر میزان این پیچیدگی افزوده می‌شود. با علم یه این اصل دو دلیل مهم برای خواندن کتاب های روانشناسی وجود دارد.در این مقاله از سایت لرنیان به بررسی و معرفی کتاب روانشناسی خواهیم پرداخت.با ما همراه شوید.

چرا کتاب روانشناسی؟

لزوم فراگیری خودشناسی

علم روانشناسی در درجه اول لزوم خودشناسی را در انسان ها فعال می کند، وقتی می خواهید ذهن و روان دیگران را بشناسید، نخست باید دریابید که درون خودتان چه می گذرد، آیا می توانید در شرایط سخت تصمیم گیری های مصمم داشته باشید؟ انواع کتاب خودشناسی و انسان شناسی در بازار موجود است که میتوانید دانلود کنید.

حتی اگر خدایی نکرده درگیر آسیب های روحی شده ایم می توانیم از طریق این کتب پتانسیل های درون خود را شناسایی کرده، با استرس و اضطراب مقابله کرده و در نهایت انگیزه برای موفقیت را شکل دهیم.

کتاب بخوانید تا نجات یابید

بله به همین سادگی، وقتی می خوانید در درجه اول دایره لغات شما افزایش یافته و به سطح خوبی می رسد، چون از تجربه های یک نویسنده کاربلد استفاده می کنید، در واقع می دانید که در وضعیت های بحرانی و تلخ انسان ها چگونه باید روان خود را مدیریت کنند. اما آیا هر کتابی می تواند مناسب شما باشد؟

قطعا خیر؛ در انتخاب کتاب به اعتبار نویسنده و نشر دقت ویژه ای داشته باشید؛ کتاب های خودشناسی در واقع پلی هستند برای رفع نواقص و رهایی از افکاری که جز تشویش برای شما نتیجه ای نخواهند داشت. برترین کتب های روانشناسی حالا به زبان روان فارسی ترجمه شده و در دسترستان است.

کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند اثر وین دایر

افکارتان را تغییر دهید

 

«افکارتان را تغییر دهید تا زندگی تان تغییر کند» نشان می دهد چطور منابع شگفت انگیز درونی خود را کشف کرده و از نیروهای خارق العاده خود بهره برداری کنید. یاد خواهید گرفت که چطور افراد و منابع لازم برای رسیدن به هدفتان را به زندگی خود جذب کنید. با به کارگیری این مفاهیم و ایده ها در کارهای خود، به نتایج بهتری خواهید رسید که شما را حیرت زده خواهد کرد. این موارد، همان مفاهیمی هستند که موفق ترین و ثروتمندترین افراد و رهبران بزرگ دنیا در هر زمینه ای استفاده کرده اند.

در این کتاب، فرایند آسان و گام به گام برای رسیدن به موفقیت را خواهید آموخت. این استراتژی موفقیت به قدری منطقی، جالب و سودمند است که جهشی بزرگ در مدیریت رفتار و شخصیت به شمار می رود. چرا برای رسیدن به نتایج بزرگ، افکار بزرگی در سر ندارید؟ برایان تریسی، چهره ای برجسته در جهان نویسندگی و سخنوری است.

او به نتایج چشمگیر و حیرت انگیزی برای خود و صدها هزار نفر دیگر رسیده است. تفکر او در این کتاب الهام بخش شما خواهد بود. برای سفری ماجراجویانه به ذهن خود آماده شوید! تجربه خوبی خواهید داشت.

بیشتربخوان بیشتر بدان  جایزه من بوکر

برایان تریسی بی شک یکی از موفق‌ترین افراد دنیا به شمار می‌آید و دیدگاه‌ها و اندیشه‌های او نسبت به مسائل الهام بخش بسیاری از افراد بوده است.

این نویسنده و سخنران بین‌المللی توانایی بالایی در تغییر ذهنیت و نگرش انسان‌ها دارد و آنها را به یک سفر اکتشافی در درون پیچیده‌ترین مسائل دعوت می‌کند.

به همین علت است که از کنار آثار او نباید به سادگی عبور کرد. کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند  یکی از آثار پرطرفدار و خواندنی برایان تریسی است که مطالب ارزشمندی درباره‌ی قدرت ذهن را بیان می‌کند.

خرید کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند اثر وین دایر

معرفی کتاب روانشناسی خود برتر اثر مایک بایر

خود برتر
خود برتر

 

کتاب خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر اثر مایک بایر، از عناوین پرفروش سال ۲۰۱۹ نیویورک‌تایمز، به شما نشان می‌دهد، چگونه استعدادهای نهانی خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید و در تأثیرگذارترین راه ممکن، بهترین انسانی که می‌توانید باشید را کشف کنید.

همه‌چیز برای رسیدن به «خودِ برتر» از خود شما آغاز می‌شود و به خود شما ختم می‌شود. از خودتان سوال کنید… آیا به راستی همان کسی هستید که دلتان می‌خواهد؟ آیا این زندگی همان زندگی باب طبع شماست؟ آیا هر روز خود را مطابق با خود برترتان سپری می‌کنید؟ چه چیزی را همین امروز می‌توانید تغییر دهید؟ چگونه به این سوالات جواب خواهید داد؟ به زندگی روزمره‌تان فکر کنید. آیا در حال ارتقای زندگی‌تان هستید یا فقط از روی عادت آن را می‌گذرانید؟

آیا روزهایتان سرشار از کار، ارتباط و فعالیت‌هایی همسو با حقیقت درونتان هستند، یا احساس می‌کنید روی تردمیلی از مسئولیت‌های اجباری گیر افتاده اید؟ اگر خواستار زندگی بهتری هستید، همین حالا زمانش فرا رسیده است؛ آرزوی خود را به واقعیت تبدیل کنید. ابزار این کار در دستان شماست تا بتوانید زندگی رضایت‌بخشی را در بالاترین سطح برای خود بیافرینید.

کتاب خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر (Best self: be you only better) از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۹، راه را نشان‌تان خواهد داد.

خرید کتاب خود برتر اثر مایک بایر

بهترین کتاب های روانشناسی

کتاب عادت های اتمی اثری ازجیمز کلیر

عادت های اتمی
عادت های اتمی

کتاب عادت‌های اتمی با عنوان Atomic Habits کتابی ست درباره‌ی ترک عادت‌های بد و ایجاد عادت‌های خوب به قلم جیمز کلیر. این کتاب اولین بار در سال 2018 منتشر شد و استقبال از آن به قدری بالا بوده که تا امروز یک میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا فروخته شده است. عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیورک تایمز، وال‌استریت ژورنال، کتاب یو.اس.ای. تودی و پرفروش‌ترین کتاب لیست آمازون بودن باعث شد تا توجهات زیادی برای خواندن این کتاب جلب شود.

جیمز کلیر در کتاب عادت‌های اتمی از تاثیرِ تغییر عادت‌های بسیار کوچک در زندگی صحبت می‌کند. عادت‌هایی که دیگر قابل کوچک‌تر شدن نیستند و به اصطلاح به آن‌ها اتمی گفته می‌شود. نویسنده توضیح می‌دهد که عادت‌های کوچک نتایج چشمگیری را در طولانی مدت برای افراد رقم میزند.

در حقیقت بهبود یک در صد پیشرفت در زندگی اغلب قابل‌مشاهده نیست اما اگر این یک درصد پیشرفت را به عنوان یک قانون در زندگی وارد کنیم و هر عادت اتمی را یک درصد در نظر بگیریم و مبنا را بر این قرار دهیم که در یک سال هر روز یک درصد پیشرفت کنیم، در انتهای سال 37 برابر بهتر از ابتدای سال خواهیم بود.

بیشتربخوان بیشتر بدان  خرید کتاب روانشناسی

این موضوع در جهت معکوس هم وجود خواهد داشت: اگر هر روز یک درصد بدتر شوید در نهایت سطح پیشرفت شما صفر خواهد شد.

کتاب عادت‌های اتمی 6 بخش دارد و کلیر در طول این فصل‌ها توضیح می‌دهد که چطور باید سیستم خود را تغییر دهیم و برای تغییر عادات بد تلاش کنیم. کتاب حاضر الگوی کلیشه‌ای ندارد بلکه مخاطب را از کاشت بذر تغییر تا برداشت موفقیت همراهی می‌کند. کافی ست پا به پای تمرین‌های نویسنده پیش بروید و برای کوچک‌ترین تغییرها آماده ‌باشید.

خرید کتاب عادت های اتمی اثری ازجیمز کلیر

کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشوی اثری ازجن سینسرو

تو کله خر هستی شک نکن موفق میشوی
تو کله خر هستی شک نکن موفق میشوی

 

“تو کله خر هستی شک نکن موفق می شوی”، اثر مشهور و محبوب جن سینسرو است که در مدت زمان کمی، تبدیل به یکی از پر فروش ترین های آمازون در سال 2017 شد.

این کتاب، از جمله کتاب های موفق در زمینه موفقیت در زندگی و روانشناسی است. در توضیحات پشت جلد این کتاب آمده است: “محتوای این کتاب بی نظیر را به دقت مطالعه کنید و با شجاعتی که حاکی از جسارت است به سمت موفقیت حرکت کرده و هراسی به دل راه ندهید.

یقین داشته باشید که پیروزی از آن شماست چراکه این کتاب با داستان ها، مصداق ها و تمام پندهایش شما را در جهت شناخت نقاط ضعف، افکار منفی، اعتقادات ویرانگر و عکس العمل های نابجای تان راهنمایی تان کرده و به شما کمک می کند تا گیرایی تان را بالا برده و انرژی مثبت اطراف را دریافت کنید و زندگی شاد و مملوء از عشق و امید به آینده را برای خود بسازید.

در هر صورت شما باجربزه هستید پس به سمت موفقیت حرکت کنید.” این کتاب با ترجمه عاطفه نفر توسط انتشارات شیرمحمدی چاپ و دراخیار علاقه مندان قرار گرفته است.

خرید کتاب تو کله خر هستی شک نکن موفق میشوی اثری ازجن سینسرو

معرفی کتاب روانشناسی آیین زندگی اثر دیل کارنگی

آیین زندگی
آیین زندگی

 

کتاب آیین زندگی نوشته‌ی دیل کارنگی برای نخستین بار در سال 1948 منتشر شد. با وجود اینکه حدود پنجاه سال از تاریخی انتشار این کتاب می‌‎گذرد اما این کتاب همچنان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه موفقیت و زندگی بهتر است. نویسنده در این کتاب دستورالعمل‌هایی کارآمد به خوانندگان ارائه میدهد.

کارهایی که خوانندگان میتوانند در زندگی روزمره خود آن‌ها را انجام دهند تا در نهایت به زندگی بهتری برسند. حالب است بدانید که دیل کارنگی پیش از آغاز کتاب در مقدمه توضیح داده است که چگونه ایده نوشتن این کتاب به ذهنش رسید:« تقریباً سی و پنج سال پیش یکی از ناامیدترین جوانان نیویورک بودم، چون کامیونی را که وسیله ی امرار معاش و گذران زندگی ام بود فروخته بودم.

بیشتربخوان بیشتر بدان  معرفی کتاب انگیزشی

با وجود آن که از مکانیکی این وسیله ی نقلیه سردر نمی آوردم و همچنین رانندگی ام چندان خوب نبود ولی اشتیاق زیادی داشتم که آن را بار دیگر به دست بیاورم و مالک آن باشم. چون شغل چندان پرارزشی نداشتم، از این رو در یکی از محلات پایین شهر و در خانه ای ساده و محقر زندگی می کردم که در خیابان ۵۶ غربی شهر نیویورک واقع شده بود.

خانه ای پر از سوسک و حشرات موذی نفرت انگیز که وقتی صبح برای پوشیدن لباس به سراغ کمددیواری می رفتم اول لباس هایم را تکان می دادم تا چند تا سوسکی که لابه لای آن ها بودند فرار کنند تا بتوانم پیراهن و شلوارم را بپوشم. آیا زندگی همین بود؟ آیا روءیاهایی که مشتاقانه منتظرش بودم این ها بود؟ آیا سهم من از حیات بر روی کره ی زمین همین بود؟ این که در خانه ی فقیرانه ای همدم سوسک ها باشم و غذاهای فاسد بخورم و امیدی به آینده نداشته باشم؟»

خرید کتاب آیین زندگی اثر دیل کارنگی

معرفی بهترین کتاب روانشناسی

معرفی بهترین کتاب روانشناسی
معرفی بهترین کتاب روانشناسی

کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی اثر جان گری

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی، اثری نوشته ی جان گری است که نخستین بار در سال 1992 به چاپ رسید. روزی روزگاری مریخی ها و ونوسی ها با هم دیدار کردند، عاشق هم شدند و به خاطر این که به تفاوت های یکدیگر احترام می گذاشتند و این تفاوت ها را می پذیرفتند، روابط بسیار شاد و آرامش بخشی با هم برقرار کردند.

تا این که به زمین آمدند و فراموشی کار خودش را کرد: آن ها از یاد بردند که به سیاره هایی متفاوت تعلق دارند. این کتاب که بر اساس سال ها تجربه در مشاوره به افراد و زوج ها به وجود آمده، به میلیون ها زوج در سراسر جهان کمک کرده تا روابط خود را دگرگون سازند. این کتاب استثنایی که اکنون به عنوان یک اثر کلاسیک مدرن در نظر گرفته می شود، به مردان و زنان کمک کرده این موضوع را درک کنند که چقدر می توانند از نظر شیوه ی ارتباط، نیازهای عاطفی و ساختارهای رفتاری با جنس مخالف خود متفاوت باشند.

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی، اسرار داشتن ارتباطی با آرامش و درک را در اختیار مخاطبین قرار می دهد و به زوج ها کمک می کند تا به صمیمیت و نزدیکی در رابطه شان، شانسی دوباره برای رشد بدهند.

خرید کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی اثر جان گری

سایت معرفی کتاب روانشناسی

در فروشگاه لرنیان بهترین و تحسین‌شده‌ترین کتاب‌ های سراسر این کره‌ی خاکی در انواع سبک های گوناگون گرد هم آمده‌اند تا برای کسانی که تمایل به خرید کتاب های ارزشمند دارند، هیچ دغدغه‌ای وجود نداشته باشد. با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دست‌چین شده‌ی لرنیان، می‌توانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید، ارزش زمانی که برای آن صرف می‌کنید را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید کتاب روانشناسی x بخوانید...